Eibach Pro-Spacer Kit (Pair Of Spacers) 15mm Per Spacer (System 6) S90-6-15-018 (Silver)
In stock
Seen this product cheaper? We have a price match guarantee!
SKU: S90-6-15-018
Colour: Silver
Size: 15mm
System: 6
Centre Bore: 71.5mm
For What Thread: M14x1,5
Fittings: Fittings included
Spacer Stamping: 91215018
Export article or in Germany only available without homologation!
  • Spacer with a pass-through system
  • With centering collar (centering nose / hub centric)
  • Track change from 20mm to 40mm (spacer thickness from 10-20mm)