Eibach Pro-Spacer Kit (Pair Of Spacers) 18mm Per Spacer (System 2) S90-2-18-005 (Silver)
In stock
Seen this product cheaper? We have a price match guarantee!
SKU: S90-2-18-005
Colour: Silver
Size: 18mm
System: 2
Centre Bore: 57mm
For What Thread: M14x1,5
Fittings: No Fittings Included
Spacer Stamping: 91218005
  • Spacer with a pass-through system
  • With centering collar (centering nose / hub centric)
  • Track change from 14mm to 40mm (spacer thickness from 7mm to 20mm)