Eibach Pro-Spacer Kit (Pair Of Spacers) 20mm Per Spacer (System 7) S90-7-20-044 (Silver)
In stock
Seen this product cheaper? We have a price match guarantee!
SKU: S90-7-20-044
Colour: Silver
Size: 20mm
System: 7
Centre Bore: 66.5mm
For What Thread: M14x1,25
Fittings: Fittings included
Spacer Stamping: 91720044
  • Spacer with a screw system
  • With centering collar (centering nose / hub centric)
  • Track change from 40mm to 60mm (spacer thickness from 20-30mm)