Eibach Pro-Spacer Kit (Pair Of Spacers) 30mm Per Spacer (System 7) S90-7-30-012 (Silver)
In stock
Seen this product cheaper? We have a price match guarantee!
SKU: S90-7-30-012
Colour: Silver
Size: 30mm
System: 7
Centre Bore: 57mm
For What Thread: M14x1,5
Fittings: Fittings included
Spacer Stamping: 91730012
  • Spacer with a screw system
  • With centering collar (centering nose / hub centric)
  • Track change from 40mm to 60mm (spacer thickness from 20-30mm)